Portrétna štúdia S. Brandta

Autor

Alojz Rigele

Rok

1900
Rozměry 12 × 6 cm
Druh kresba
Námět portrét  
Technika tužka  

Líbí se Vám toto dílo? Napište nám

Vaše názory nám pomohou při
plánování dalších výstav
Portrétna štúdia Fr. Max. v. Klinger Alojz Rigele Portrétna štúdia Fr. Max. v. Klinger 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Fr. Fénalona Alojz Rigele Portrétna štúdia Fr. Fénalona 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Velasqueza Alojz Rigele Portrétna štúdia Velasqueza 12 × 5 cm
Portrétna štúdia J. P. Hebela Alojz Rigele Portrétna štúdia J. P. Hebela 12 × 17 cm
Kunstverein Alojz Rigele Kunstverein 20 × 10 cm
Lajos Wagner Alojz Rigele Lajos Wagner 45 × 27 cm
Portrétna štúdia Hansa Sachsa Alojz Rigele Portrétna štúdia Hansa Sachsa 12 × 6 cm
Podobizeň sochára Messerschmidta Alojz Rigele Podobizeň sochára Messerschmidta 10 × 12 cm
Portrétna štúdia Joh. Petra Uza Alojz Rigele Portrétna štúdia Joh. Petra Uza 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Torquata Tassa Alojz Rigele Portrétna štúdia Torquata Tassa 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Wielanda Alojz Rigele Portrétna štúdia Wielanda 12 × 17 cm
Portrétna štúdia Hansa Holbeina staršieho Alojz Rigele Portrétna štúdia Hansa Holbeina staršieho 12 × 6 cm
Portrétna štúdia E. M. Arndta Alojz Rigele Portrétna štúdia E. M. Arndta 12 × 17 cm
Reliéf starej ženy Alojz Rigele Reliéf starej ženy 37 × 25 cm
Portrétna štúdia Gottfrieda Kellera Alojz Rigele Portrétna štúdia Gottfrieda Kellera 12 × 6 cm
Portrétna štúdia H. Holbeina mladšieho Alojz Rigele Portrétna štúdia H. Holbeina mladšieho 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Augusta v. Kotzebue Alojz Rigele Portrétna štúdia Augusta v. Kotzebue 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Chr. E. v. Kleista Alojz Rigele Portrétna štúdia Chr. E. v. Kleista 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Leonarda da Vinci Alojz Rigele Portrétna štúdia Leonarda da Vinci 12 × 6 cm
Portrétna štúdia J. Ludwiga Tiecka Alojz Rigele Portrétna štúdia J. Ludwiga Tiecka 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Johanna Joachima Winkelmanna Alojz Rigele Portrétna štúdia Johanna Joachima Winkelmanna 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Kanta Alojz Rigele Portrétna štúdia Kanta 12 × 17 cm
Podobizeň K.Stampfola sen. Alojz Rigele Podobizeň K.Stampfola sen. 39 × 29 cm
Portrétna štúdia Joh. Jakoba Bodmera Alojz Rigele Portrétna štúdia Joh. Jakoba Bodmera 12 × 6 cm
Podobizeň sochára Fadrusza Alojz Rigele Podobizeň sochára Fadrusza 10 × 12 cm
Portrétna štúdia L. v. Rancke Alojz Rigele Portrétna štúdia L. v. Rancke 12 × 6 cm
Portrétna štúdia Francesca Petrarcu Alojz Rigele Portrétna štúdia Francesca Petrarcu 12 × 6 cm
Portrétna štúdia A. F. Friedricha v. Knigge Alojz Rigele Portrétna štúdia A. F. Friedricha v. Knigge 12 × 6 cm

Získejte informace o nových výstavách na e-mail.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů,

©2026 Open Travel, s.r.o.
provozováno na systému mojepaleta.cz